Muhasebe Defter Tutma

Etiket; muhasebe defter tutma, muhasebeci , muhasebe ofisi, muhasebe bürosu, mali müşavirlik ofisi,  istanbul mali müşavirlik, muhasebe, mali müşavir,  muhasebeci,   istanbul muhasebe ofisi, 2020, defter tutma, muhasebe hizmeti, mali müşavirlik hizmetleri, serbest muhasebeci mali müşavir, smmm, smmm ofisi, serbest muhasebeci, muhasebe dışkaynak, mali müşavir bürosu, istanbul smmm, Mali Müşavir, Mali Müşavir yardımcı

   Günümüzde ki teknolojik gelişmeler kapsamında, muhasebe işlemlerinin elektronik ortamlara aktarımı hızlanmış,  şirketlerin finansal yapısı şeffaf bir duruma gelmiştir. Bu nedenle , etkin bir muhasebe sistemi, muhasebe defterlerinizin düzenli tutulmasını sağlayacak,  mali risklere karşı, şirketinizi koruyacaktır.  Bunun yanında, düzenli takip edilen muhasebe defterleri, şirketinizin finansal durumu hakkında ihtiyacınız olan mali bilgileri almanızı kolaylaştıracak, şirket için daha isabetli kararlar vermenize yardımcı olacaktır. 

 

   Şirketimiz, küçük ölçekli şahıs şirketlerinden, global faaliyet gösteren, çok büyük hacimli şirketlere kadar, her büyüklükteki şirketlere, muhasebe defterlerinin tutulması, finansal raporların hazırlanması, vergi beyanname ve bildirimlerinin hazırlanması konularında hizmet verebilecek, tecrübe, bilgi, vasıflı  personel ve altyapıya sahiptir. 

 

    Mükelleflerimizin yasal muhasebe defterlerini, kendi şirketimizde , yüksek kalite standartları ve gizlilik ilkeleri kapsamında tutuyoruz. Gerekli vergi bildirimlerini hazırlayıp, finansal raporları düzenli bir şekilde yönlendiriyoruz.

 

   Arzu eden mükelleflerimizin, kendi şirketlerinde, etkin bir muhasebe defter tutma sistemi kuruyoruz. Kendi şirketlerinde, muhase sistemini takip edecek personelleri buluyoruz. Muhasebe elemanlarının mesleki eğitimi ve denetimini gerçekleştirip, finansal raporları, şirket yetkililerine yönlendiriyoruz.

gallery/muhasebe_defter tutma_accounting_bookkeeping
Muhasebe Defter tutma

   Türkiye vergi yasalarına göre,  ticari bir işletme işleten tacirler, mali hareketlerini kaydetmek ve muhasebe defteri tutmak zorundadır.  Gerektiği zamanlarda , vergi otoritelerine ibraz edilmek zorunda olunan muhasebe defterleri tutulmaması durumunda, tacirler , ağır yaptırımlarla karşılaşabilmektedir.

Muhasebe Defter Tutma  30.11.2020