gallery/e6e80fc9b8cec7eb39bf25fcfd963410_70x100

 

 İSMMMO Üyesidir. (İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası)

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Ersan ERYILMAZ

      SMMM Ersan Eryılmaz, Güngören Tic.Ms.Lis. Muhasebe, AİBÜ Gerede MYO Muhasebe bölümü Ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur.

 

      2004 yılında Mali Müşavirlik şirketinde çalışmaya başlamış, o tarihten bu yana, muhasebe, denetim, vergi  alanlarında, farklı sektörlerde çalışmalarda bulunmuştur. Mesleki faaliyetlerinin yanında, muhasebe, vergi, mali tablolar konularında, kamu ve özel kurumlara eğitimler veren Ersan Eryılmaz, bini aşkın muhasebe meslek personeli yetiştirmiştir. 

 

        Mesleki çalışmaları süresince geliştirdiği çözüm ortaklıkları ile her anlamda güvenilir bir meslek mensubu olduğunu kanıtlayan Ersan Eryılmaz, 2015 yılında, girişimcilik ruhunu takip ederek kendi Mali Müşavirlik şirketini kurmuştur. 

 

      Türkiye vergi mevzuatları ve kanunları çerçevesinde, mali tabanlı sunduğumuz danışmanlık hizmetlerimiz , farklı sektörlerde uzmanlıkla inşa edilmiş güçlü bir veri tabanına dayanmaktadır.

 
     Türkiyenin en büyük 50 Mali Müşavirlik şirketinden biri olma hedefiyle,  temel misyonumuz ,  sürekli öğrenmek , araştırmak , bilgiye ulaşmak ve paylaşarak değer yaratmaktır.   Bu hedefimiz ile, kuruluşumuzdan itibaren  
teknolojiye, süreçlere ve personele sürekli yatırım yaptık, yapıyoruz ve yapacağız.

gallery/dürüstlükve güven
gallery/müşteriodaklıı
gallery/kaynaklara
gallery/çözümm200px
gallery/gelişmekk

Mesleki İlkelerimiz

    1 -  Dürüstlük Ve Güven

 

      Müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışanlarımızla olan ilişkilerimizi her daim açık, şeffaf ve dürüst bir anlayış ile yürütür, tutamayacağımız sözler vermez, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz.

Dürüstlük Ve Güven

      Müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışanlarımızla olan ilişkilerimizi her daim açık, şeffaf ve dürüst bir anlayış ile yürütür, tutamayacağımız sözler vermez, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz.

    2- Hizmet Odaklı

 

    Şirketimizin varlığını borçlu olduğumuz müşterilerimizin ödemiş oldukları hizmet bedellerinin karşılığını tam anlamıyla alması ve memnuniyeti birincil önceliğimiz olup, bunu sağlayabilmek için gereken hiçbir fedakârlıktan kaçınmayız.

       3 -Kaynaklara Sahip Çıkan

 

     Müşterilerimizi, gerçekten ihtiyaç duymadıkları yatırımları yapmaya asla yönlendirmez, mevcut kaynaklarını, ana işlerine yeterli hizmeti verebildiği sürece korumaya teşvik ederiz.

       4 - Çözüm Üreten

 

      İster yeni kuruluş aşamasında olsun, isterse kurumsal ve büyük ölçekli olsun, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda , iş sistemlerinin geliştirilmesine yönelik, kendilerine özel, pragmatik çözümler sunarız.

     5- Sürekli Gelişen Ve Yenilikçi

 

       Sürekli öğrenme ve gelişmenin , işimizin devamlılığı için kaçınılmaz olduğu bilinciyle,  mali mevzuatı, yenilikleri, yasaları  ve gelişen teknolojiyi sürekli takip eder, müşterilerimizin değişen ihtiyaçları karşısında önceden hazır oluruz.

     İSMMMO , istanbul'da faaliyet gösteren Serbest Muhasebeci ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlerin bağlı olduğu, kanunla kurulmuş resmi meslek kuruluşudur. 

gallery/smmm ersan eryılmaz - mali müşavir - cpa - certified public acountant