Denetim Hizmetleri

    Denetim çalışmalarını yürütürken, elde ettiğimiz datalar ile , mevcut riskleri,  işlem hatalarını, şirketin gerçek durumunu gösteren ( varlığı , borçları ,  gelirleri,  giderleri, vergiler, üretim maliyeti v.s.) finansal raporlar ile , işletme yöneticilerine sunuyor ve yorumluyoruz. Şirketin , mevcut, yasal ve kendi içindeki riskler ile ilgili, müşterimizin işine özel, pragmatik bir yol haritası hazırlıyoruz. 


   Denetim hizmetlerimiz, Uluslararası Denetim Standartları kapsamında yapılmaktadır. 


DENETİM HİZMETLERİ
gallery/denetim_audit_servicess

      Şirketimiz, her ölçekteki işletmelere,  denetim hizmetleri verebilecek, bilgi , deneyim ve vasıflı çalışma arkadaşarına sahiptir. 

 

     Denetim hizmetleri verirken, yerel ve uluslararası faaliyet gösteren şirketlerden elde ettiğimiz deneyimlerimiz ile, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda denetim hizmetleri veriyoruz.  Şirketlerin, üretim, satınalma, ön   muhasebe, genel muhasebe, maliyet, finans, insan kaynakları ve pazarlama departmanlarını , birbirinden ayrı değerlendirip, derinlemesine kontrol çalışmaları yapıyoruz.

Etiket; denetim, denetim hizmetleri, iç denetim, mali denetim, finansal denetim, denetim şirketi, denetim firması, denetim mali müşavir, uluslararası denetim, istanbul denetim, istanbul denetim şirketi, 2020, denetim firmaları, denetim kontrol, muhasebe denetim, insan kaynakları denetim, pazarlama denetim

Denetim Hizmetleri 30.11.2020