BORDRO HİZMETLERİ - BORDRO OUTSOURCE

Etiket;  bordro,bordrolama,  istanbul bordro hizmeti , istanbul bordrolama hizmeti,  bordro outsource, bordro dışkaynak, bordro servis sağlayıcısı , kurumsal bordro servisi,  bordro danışmanlığı,  ücret bordrosu, aylık ücret bordrosu, bordro personel takip hizmeti,   aylık ücret bordrosu hazırlama, bordro servisi istanbul ,  bordrolama

   Her büyüklükteki şirket ve kuruluşlara, bordrolama, personel sgk işlemleri, insan kaynakları konularında hizmet vermek için, gerekli tecrübe, bilgi  ve alt yapıya sahibiz. 


    Şirketinizde çalışan işçilerin, işe girişinden itibaren, çalıştığı süre boyunca, tüm kanuni işlemlerini , yüksek kalite standartları ile takip ediyoruz. Özlük işlemlerinden tutunda, personelin mesai hesaplamaları ,  tazminat hesaplamaları, yasal izin ve hakları, personele yapılacak uyarı ve bildirimleri, iş kanunu uygulamalarına göre yerine getiriyoruz. 

gallery/bordro_bordrolama_payroll_outsource
BORDRO OUTSOURCE- BORDROLAMA

    Bordrolama hizmetlerimizde, müşterimizin merkez ve şubelerine ait, aylık ücret bordrolarını hazırlıyor, aylık SGK bildirgelerini yasal otoritelere iletiyoruz.  Şirkete bağlı işyerlerini SGK'ya kayıt ettiriyoruz.  Personel bordrolarını, vergi ödemeleri, sgk ödemelerini , her ay rapor olarak şirket yöneticilerine iletiyoruz.  İşçilerin işe başlaması ve iş ilişkisinin bitirilmesi konularında danışmanlık yaparak, yasal haklar ile ilgili tavsiyelerde bulunuyoruz. 

   

     Kişisel verilerin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak , bordrolama hizmetlerimide, en üst düzeyde gizlilik ve koruma garantisi veriyoruz.  İşçi maaşlarının ve bordro bilgilerinin kesinlikle gizli kalmasını sağlıyoruz.  Bununla birlikte , talep eden  müşterilerimize,  tarafımıza outsource edilen bordro işlemleri ve bilgileri için (1.200.000,00 TL'ye kadar) mali mesuliyet sigortası temin ederek,  müşterimizin bordro süreçleri için güvence veriyoruz. 

 

      Dinamik yapımız ile iş kanunu , teknolojik gelişmeler, değişen SGK uygulamalarını sürekli takip ediyoruz.  Mükelleflerimizin,  değişen talepleri ve ihtiyaçlarına göre, kendimizi her zaman yeniliyoruz. 

Bordrolama Hizmetleri 30.11.2020