ANAHTAR TESLİM ŞiRKET KURULUŞ HİZMETLERİ

      İstanbul Mali Müşavirlik olarak , şirket kuruluşu, devir, bölünme, birleşme ve tasfiye konularında,  uzun yıllar boyunca elde ettiğimiz çok yönlü bilgi ve tecrübelere sahibiz. 

 

     Farklı sektörlerde uzmanlıkla inşa edilmiş bilgi ve deneyimlerimiz ile, işinizi her yönüyle değerlendirip, gerekli tespit ve analizleri yapıyoruz. Vergi ve yasal sorumluluklar açısından,  sizin için en uygun şirket türünü belirliyoruz. Tüm kuruluş süreçlerini, sizin adınıza takip ederek, Anahtar Teslim, şirketinizi kuruyoruz.  Vergi otoriteleri karşısında, sizleri temsil ediyoruz. 

 

     Şirket türünün belirlenmesi ve kuruluş aşamalarının tamamında, Mali Müşavirimiz, sizinle etkili iletişimde bulunucak, sizinle birlikte hareket edecektir.  

 

  >>>Ticari başarınıza sağlayacağımız katkıyı öğrenmek için iletişime geçiniz. 

Etiket;şirket,kuruluş, işyeri açılışı,  şirket kuruluşu, istanbul şirket kuruluşu, şirket kurma aşamaları, şahıs şirketi nasıl kurulur, şahsı şirketi kuruluş maliyeti,  2020 şahıs şirket kurma maliyeti , şahıs şirket kaç günde kurulur, istanbul mali müşavir, hangi şirketi kurmalıyım, limited şirket nasıl açılır, limited şirket nasıl kurulur, istanbulda firma açma 

gallery/key-1020134_960_720

30.11.2020 Güncel